Bombay Express app

Stáhněte si naši Bombay Express aplikaci!

Díky Bombay Express App si můžete snadno a rychle objednat své oblíbené indické jídlo. Rozvážíme ve vybraných částech Prahy, Plzně a Olomouce. Doprava nad 650 Kč zdarma, jinak 25 Kč/km, přičemž maximální cena dopravy je 99 Kč. V Praze, Plzni i Olomouci při rozvozu objednávek spolupracujeme se službou Wolt Drive. Dostupnost aktuální dopravy (Wolt Drive a nebo doprava Bombay kurýrem) se bude lišit dle momentálních kapacit konkrétní pobočky. Konkrétní typ dopravy bude vaší objednávce přiřazen automaticky. V případě dopravy s Wolt Drive od Woltu do emailu a SMS obdržíte odkaz na sledování zásilky.

Vybírat můžete z naší masové i vegetariánské nabídky, nechybějí ani samostatné přílohy a nápoje tak, jak jste zvyklí. Aplikaci je možné využít i pro objednávku jídla s sebou či ke konzumaci přímo na v aplikaci dostupné pobočce. Objednáním přes aplikaci přímo na pobočce se vyhnete možným frontám a své jídlo si vychutnáte rychleji.

Za každou objednávku zaplacenou kartou sbíráte věrnostní kredity.

Praha
Plzeň
Olomouc

Co Bombay Express App umožňuje:

  • prohlédnout si naše menu a aktuální rozvozové zóny
  • zaplatit online přímo v aplikaci
  • nechat si doručit jídlo domů či do práce s dopravou nad 650 Kč zdarma (minimální výše objednávky je 350 Kč, u objednávek 350 Kč – 649 Kč zaplatíte za dopravu 25 Kč/km, maximálně pak 99 Kč)
  • objednat si jídlo s sebou nebo ke konzumaci přímo na aktuálně dostupné pobočce
  • při objednávce jídla s sebou či na pobočce lze zaplatit i v hotovosti či stravenkami
  • sbírat věrnostní kredity za každou objednávku zaplacenou kartou a využít je při dalším nákupu
  • zanechat hodnocení přímo v aplikaci

Věrnostní systém

Za každou objednávku zaplacenou kartou vám na váš zákaznický účet připíšeme kredity v hodnotě 5 % z výše objednávky. Pokud si tak například objednáte jídlo za 300 Kč, získáte 15 kreditů. Každý kredit má hodnotu 1 Kč. Kredity pak můžete snadno uplatnit během příští objednávky.

* cena produktu ve videu výše je ilustrační 

Bombay Express – Hot & Steamy India

#objednejprimo

App Store Google Play Webová aplikace