Kariéra

Staňte se součástí Bombay Express! Aktuálně nabízíme následující pozice:

PRACOVNÍK POBOČKY BOMBAY EXPRESS PLZEŇ 

Do naší pobočky v OC Olympia Plzeň hledáme usměvavé a milé lidi na hlavní pracovní poměr. Střídání krátký-dlouhý týden, spolehnout se lze na 23 000 Kč čisté mzdy každý měsíc. Studenti formou brigády získávají 120 Kč na hodinu.

Čeho si naši zaměstnanci cení?
– zázemí oblíbené restaurační společnosti
– 50% slevy na stravování a pití v restauraci
– perfektní dostupnosti na MHD
– přátelského kolektivu

Bez čeho to tak úplně nejde?
– ukončeného SŠ vzdělaní (platí pro HPP)
– trestní bezúhonnosti
– spolehlivosti a zodpovědného přístupu k práci
– zájmu mít stabilní práci
– u brigádníků minimální úvazek 15h/týden

Jak nám dát vědět? Ozvěte se prosím na: olympiaplzen@bombayexpress.cz, telefonický kontakt je +420 720 367 325.

Těšíme se na Vás!

Odesláním životopisu společnosti B.E.P. FOOD s.r.o., sídlem K rybníku 32/20, Čechovice, 796 04 Prostějov, IČO: 083 75 747; uchazeč uděluje společnosti B.E.P. FOOD s.r.o. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti ve výběrovém řízení na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1 roku. Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv jednostranně odvolat písemným prohlášením adresovaným B.E.P. FOOD s.r.o.

Odesláním životopisu společnosti Amitabh Enterprises s.r.o.., sídlem Pitterova 2855/11, 130 00 Praha 3, IČO 06347975; uchazeč uděluje společnosti Amitabh Enterprises s.r.o. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti ve výběrovém řízení na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1 roku. Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv jednostranně odvolat písemným prohlášením adresovaným Amitabh Enterprises s.r.o.

 

8 1 Close